rss kanál
Kategorie článků

F3F.cz

Nockalm Pokal 2011, Woellaner Nock

publikováno 31.08.2011 v kategorii soutěže, 0 komentářů

Tak jsme se rozhodli zúčastnit další soutěže seriálu Eurotour. V jednom autě jel Jarda, Libor a já, druhá trojice ve složení Radovan, Tomáš a Míra použila FIAT. Cesta na 8 hodin vcelku poklidná a víc nepovím, protože jsem většinu prospal . Na místo, kde jsme byli ubytováni jsme přijeli za tmy, po cca 12km stoupání po šotolině na první rychlostní stupeň, místy i na druhý.


Eurotour Contest Slovakia F3F Open 2011, Donovaly

publikováno 28.06.2011 v kategorii soutěže, 0 komentářů

Tak se nás zase sešla na Slovensku pěkná partička svahařů. Byl nás takový středo Evropský mix. Kluci ze Slovenska, Rakouska, Polska i Čech. Na poslední chvíli si pár pilotů rozmyslelo svou účast, a celkem bylo tedy 22 pilotů. Tento počet je na svahovou soutěž neobvykle nízký.


Dlouhé stráně, Mravenečník...

publikováno 07.06.2011 v kategorii různé, 4 komentáře

Delší dobu jsem hledal vhodnou lokalitu na svahové létání v oblasti Jeseníků,odkud pocházím a občas tam jezdím.Problém je ,že většina kopců je zalesněná,nebo se tam nedá rozumně dostat.Vyjímkou je oblast Mravenečníku a horní nádrže přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně.


....už se těším na Stingera!

publikováno 01.06.2011 v kategorii různé, 3 komentáře

Proč? Protože jsem přes kluky rakouský sehnal Freestyler´a 3........z druhé ruky. Dlouho jsme s Filipem Kalenským koketovali s myšlenkou si FS3 objednat nový, jenže pak jsme si jako fotrové od rodin spočítali pořizovací cenu, tu jsme přepočítali na botičky, lahvičky, plyšáky, apod.......
 

.

SOPOP

publikováno 27.05.2011 v kategorii různé, 3 komentáře

....., aneb Snížení Odporu Pohyblivých Ovládacích Ploch

Aerodynamika nosných ploch je bezesporu ovlivněna mnoha faktory. Rozebírat tady celé křídlo, jeho vlastnosti a charakteristiky nechci a to i z důvodu nedostatečného osvícení v tomto oboru. Dlouhou dobu mi ale vrtá v hlavě jedna drobná úprava.

F3F Contest Mechelinky 2011

publikováno 20.05.2011 v kategorii soutěže, 2 komentáře
Ve dnech 13.5.-15.5. se v Polsku konala soutěž ze seriálu Eurotour. Zastoupení z Čech mělo být původně 6ti členné ale problémy s technikou a lehce i organizační chaos v týmu nakonec zapříčinil, že jsme jeli jen 4. Cesta super, k Baltu z Liberce nám to trvalo přes Polsko, kolem krmelců a po šotolinových cestách asi 12hodin.

Pár slov úvodem.....

publikováno 18.05.2011 v kategorii novinky, 1 komentář

Vítejte na nových stránkách, které jsou věnovány ticholetecké kategorii F3F (rychlostní svahové větroně) a všemu, co s F3F souvisí. Chtěl bych zde pravidelně aktualizovat zejména infomace ohledně soutěží, výsledků, apod....


1 ... 10 11 12
© 2011 F3F.cz