rss kanál
Kategorie článků

Donaupokal/Braunsberg, F3F ET/WC, 12.4.-14.4.2013

Publikováno 22.04.2013 v kategorii soutěže, 0 komentářů

… a pak, že jsme „ nuly“!?

Po loňském nepříliš vydařeném MS by si na český F3F tým nikdo nevsázel. Přímořské létání není zrovna náš šálek kávy, ale ve vnitrozemí, kde jsme ostatně zvyklí lítat, to je jiná!

Minulý víkend 12.-14.4.2013 se na Rakouském Braunsbergu sešlo hned šest Čechů. V konkurenci 46 pilotů z Rakouska, Německa, Slovenska a Itálie jsme se všichni vešli do první dvacítky soutěžících. Po sedmi letových kolech vyhrál R. Plch (CZE) před druhým domácím borcem L. Gaubatzem (AUT) a třetím F. Ruislem (SVK). Pátý skončil F. Kalenský a to jen díky neopodstatněné bodové penalizaci, o které se dozvěděl až při vyhlášení výsledků. Jinak skončil třetí on.

Neméně důležité je i mít dobrého vrhače. Toto fantasticky zastával Vašek Vojtíšek, který odházel modely nejen našemu týmu, ale téměř polovině startovního pole. Vašku moc díky! Nechceš nám jed na ME házet letadla?

Pozitivní je i fakt, že hned po ukončení posledního letu mi okamžitě přišel pogratulovat Lukas. Věděl, že i když mě v posledním kole přelítal o 3s, na celkovém pořadí to nic nemění a sportovně uznal mé vítězství. Právě i tyto drobnosti dělají velké piloty.

Jinak si myslím, že soutěž jsme si všichni užili (včetně kempování přímo na kopci) a na další povedenou soutěž s přátelskou atmosférou se všichni moc těšíme.

Výsledky zde (nové okno).

Text: R. Plch

Komentáře:
rss kanál


© 2011 F3F.cz