V pátek jsme začli létat dopoledne na Batterienkopf nad hospodou, krásný kopec s větrem cca 5 – 8 m/s , ideální podmínky.Odlétali jsme do večera ve 40 soutěžících 5 kol. Vyhlíželi jsme křídlo které jsme zde vloni nechali na vysokém stromě pod skálou, podle Francouzů ho ještě na podzim viděli, ale teď už nic vidět nebylo.





V sobotu jsme vyrazili na opačný směr větru (západ) na vedlejší kopec, polítali jsme si s klukama s Alulami , já jsem zalétnul efesko po opravě a ve dvě pořadatel zrušil čekání na vítr. Překvapivě pěkně a čistě létalo jedno samokřídlo, možná je to úsporná budoucnost svahových modelů.
Zbytek soboty jsme využili a jeli se koupat do přehrady u kempu . Voda byla nečekaně teplá a byli v ní drobné rybky které měli hnízdo s jikrami hned u břehu. Jirkovi se to nelíbilo a zkoušel je odehnat klackem , ale rybka se naštvala a kousla ho párkrát do nohy. To Jirku tak zaskočilo že zařval a padnul na zadek 🙂 Pravděpodobně se jednalo o nějakou cichlidovitou dravou rybku která si hlídala mladé .






V neděli jsme pak přidali ještě jedno kolo na západní vítr a v poledne nás bouřka zahnala zpět na parkoviště.
Výsledky zde : https://www.f3xvault.com/?action=event&function=event_view&event_id=4106




